SZUKAJ W SERWISIE
ZNAJDŹ SKLEP Strefa
Marka
ACTIVUS ZDROWIE, URODA I SPA
Dane kontaktowe:
telefon:
www:
tel. 509 993 782 tel. 61 875 000 83
http://activus-sport.pl
Godziny otwarcia:

poniedziałe-sobota: godz. 10-21
niedziela: godz. 10-18

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób zawodowo czy amatorsko zajmujących się sportem ale także do wszystkich bez względu na wiek i ilość czasu przeznaczonego na jakąkolwiek formę ruchu, którym zależy na dobrej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.Sklepy ACTIVUS-a są autoryzowanymi punktami sprzedaży oryginalnych odżywek amerykańskich z oferty Fitness Authority oraz firm OLIMP, BIOGENIX i TREC. Ponadto znajdziecie tu Państwo inne wiodące firmy na naszym rynku. Wszystkie suplementy posiadają odpowiednie certyfikaty i świadectwa dopuszczające je do sprzedaży.
Codziennie nowe dostawy sprawiają, że nasz towar jest na bieżąco uzupełniany, a asortyment wciąż poszerzany.
W ofercie znajdą Państwo również akcesoria takie jak rękawiczki, pasy wyszczuplające, pasy kulturystyczne, bidony, szejkery, itd.
Jednak największym powodzeniem jak zawsze cieszą się odżywki wspomagające przyrost masy mięśniowej, spalacze tłuszczu oraz suplementy podnoszące wydolność organizmu zarówno fizyczną, psychiczną i seksualną.
Wszystkich obecnych jak i przyszłych naszych klientów serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu!!!

Banner
GODZINY OTWARCIA PASAŻU
poniedziałek - sobota:godz. 10-21
niedziela:godz. 10-18


PIOTR I PAWEŁ:
poniedziałek - sobota:godz. 8-21
niedziela:godz. 8-19
Copyright © 2013 Pasaż Rondo. Wszystkie prawa zastrzeżone
Designed by DNA